minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
PD denoncon: Emigrantët të tmerruar nga radhët para Ambasadës tonë në Athinë - Struga.net

PD denoncon: Emigrantët të tmerruar nga radhët para Ambasadës tonë në Athinë

0

Kryetari i degës së PD në Athinë, Fatmir Gjoçi, ka denoncuar edhe një herë tjetër radhët e gjata që krijohen para Ambasadës Shqiptare në Athinë për të marrë shërbime.

Gjoçi shkruan se situate është e vështirë dhe e tensionuar.

Vazhdon situata më e vështirë dhe më e tensionuar në Ambasadën Shqiptare në Athinë.

Njerëzit po kalojnë një tmerr të vërtetë.

Radhe të gjata në këto kohë të vështira pandemie.

Kërkohet rrugë zgjidhje e menjëhershëme!

PD denoncon: Emigrantët të tmerruar nga radhët para Ambasadës tonë në Athinë shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy