minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Ulet numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë, por shtohen viktimat - Struga.net

Ulet numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë, por shtohen viktimat

0

Ulet numri i të infektuarve me COVID në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit. Autoritetet shëndetësore deklaruan se janë regjistruar 85 raste të reja pozitive nga 432 testime të kryera, ndërsa janë konfirmuar edhe 5 viktima.

Që prej fillimitë të pandemisë, në total janë shënuar 14204 të prekur me koronavirus dhe 568 humbje jete.

Po ashtu, këtë të hënë janë shëruar edhe 92 pacientë. Numri i përgjithshëm i personave që kanë arritur ta fitojnë betejën është 10.643.

Ulet numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë, por shtohen viktimat shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy