minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Shëroni alergjitë e pranverës - Struga.net

Shëroni alergjitë e pranverës

0

Provoni këto strategji natyrore për të parandaluar ose zbutur simptomat e alergjive sezonale.Acupressure (metodë për shërimin e dhimbjeve duke prekur në pjesë të caktuara)Ky ilaç mund të ndihmojë në lehtësimin e kullimit të hundëve dhe në sytë e skuqur duke rritur rrjedhjen e gjakut në fytyrë, thotë Harry Hong, mjek në TCM dhe anëtar i chicagohealers.comProvojeni kështu: Masazhoni skajet e brendshme dhe të jashtme të vetullave, plus pjesën midis hundës dhe pjesës së ngushtë të syrit për 30 sekonda, tri herë në ditë.ProbiotikëtProbiotikët ndihmojnë sistemin imunitar për të shkatërruar alergjitë, thotë Sezelle Gereau Haddon, nga Qendra e Shënd… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy