minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Dhia “kriminele”, shkatërron dokumentet e polices dhe e godet me brirë - Struga.net

Dhia “kriminele”, shkatërron dokumentet e polices dhe e godet me brirë

0

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një oficereje policie ndërsa ishte duke kryer detyrën e saj në Goergia.

E ndërsa dorëzoi disa dokumente zyrtare në një banesë, efektivja u kthye në makinë dhe pa se brenda saj kishte hyrë një dhi që po hante pjesën tjetër të dokumenteve që kishin mbetur aty.

Oficerja u mundua që ta nxirrte kafshën nga makina dhe ndërsa ajo doli e goditi me kokë duke e hedhur në tokë.

Departamenti i Sherifit në Douglas County raporton se efektivja nuk ka mbetur e lënduar në këtë ngjarje e çuditshme, e cila u filmua e gjitha nga kamera e saj e trupit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy