minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
E fejuara e Clooney-t, një tip i veçantë - Struga.net

E fejuara e Clooney-t, një tip i veçantë

0

“Ajo nuk është kurrë e mërzitshme. E fejuara e George Clooney, Amal Alamuddin është e zgjuar, diskrete dhe ka shumë gjëra për të treguar. Nuk është vetëm një avokate e shkëlqyer dhe e bukur, por nuk është kurrë e mërzitshme”, kështu është shprehur për “People” një mik i saj Jean Pigozzi. Është një ndër historitë më të përfolura të momentit në Hollyëood lidhja e aktorit George Clooney me avokaten Amal Alamuddin. Ata duken shumë mirë bashkë ka thënë Jean për “People”. “Ajo është zgjuar , diskrete dhe ka shumë gjëra për të treguar. Ajo ka shumë ngjarje lidhur me punën e saj për shembull edhe në Gjykatën e Hagës. Ajo tregon histori të mrekullue… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy