minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Eurosong, këngëtarja italiane ekspozon të brendshmet - Struga.net

Eurosong, këngëtarja italiane ekspozon të brendshmet

0

Emma Marrone, përfaqësuesja e Italisë në Eurosong-ut në Kopenhagen, tronditi skenën me zërin e saj të fuqishëm…por jo gjithcka ishte perfekte në performancën e saj.Në pritje të finales së 10 majit (nesër) kundrejt këngëtares italiane kanë vërshuar një mori kritikash që nuk lidhen me zërin, por me veshjen e saj. Në gjysmëfinale ajo u paraqit e veshur me një fustan të shkurtër.E ndërsa veshja në sipërfaqe u cilësua e gjetur, problemi qëndroi tek të brendshmet. Të argjendta dhe që në cdo lëvizje ekspozoheshin më shumë se ç’duhet…një zgjedhje skenike e cilësuar pak elegante…. …

Category: Mediale & Vip

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy