minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për veten për të qënë në formë: Para palestrës bëj maskë me limon dhe i vajis me vaj ulliri - Struga.net

FOTOT/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për veten për të qënë në formë: Para palestrës bëj maskë me limon dhe i vajis me vaj ulliri

0

Armina Mevlani është një nga vajzat qe kerkon çdo dite te jete ne vemendjen e publikut. Blogerja eshte bere e njohur edhe për lidhjen me Shkëlzen Berishën, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Ajo poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, por jo vetëm.

Së fundmi Armina ka publikuar disa video në instastory, ku tregon se përpara se të fillojë palestrën bën disa gjëra të tjera, si për shëmbull maskë flokësh me avokado, limon e vaj ulliri.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy