minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT: Nga obeze në modele, shikoni transformimin e 29 vjeçares - Struga.net

FOTOT: Nga obeze në modele, shikoni transformimin e 29 vjeçares

0

Simone Anderson nga Auckland në Zelandë të Re, ka arritur të transformohet plotësisht pasi humbi plotë 92 kilogramë.

Ajo tregon se si humbi në peshë duke hequr dorë nga ushqimi pa kontroll, për të formuar linjat trupore që gjithmonë i kishte ëndërruar t’i ketë.

Ishte pikërisht ushqimi i shpejtë dhe konsumimi i pakontrolluar i ëmbëlsirave, ato që bënë që 29 vjeçarja të merrte shumë kilogramë.

Por, pas dietave strikte dhe ushtrimeve të ndryshme fizike gjithçka ndryshoi në jetën e saj. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy