minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
FOTOT: “Venecia përsëri nën ujë” - Struga.net

FOTOT: “Venecia përsëri nën ujë”

0

Reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë Italinë ku si pasojë një pjesë e qytetit të Venecias është përmbytur nga uji.

Përmbytjet vijnë vetëm dy ditë pasi Italia rihapi kufijtë për turistët e saj, në mënyrë që të rimëkëmbë një nga industritë më fitimprurëse në vend, turizmin.

Gjatë kësaj periudhe të vitit është e rrallë që të shohësh një Venecia të përmbytur, ndërsa gjatë muajve nëntor dhe dhjetor, ky fenomen është mjaft i zakonshëm.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy