minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Hailey Bieber ndjehet më e lumtur se kurrë pran Justinit - Struga.net

Hailey Bieber ndjehet më e lumtur se kurrë pran Justinit

0

Hailey pas zhvendosjes nga Los Angeles në vendlindjen e burrit në Kanada ndjehet më e lumtur se kurrë më parë, shkruan lajmi.net.

Supermodelja 23-vjeçare ka zbuluar se po shijon izolimin me fituesin e Grammy, 26 vjeçarin Bieber, duke pranuar se pandemia e koronavirusit i ka lejuar çiftit të dashur të kalojnë më shumë kohë kualitative së bashku.

Në një video ‘Live’ në Instagram bukuroshja ka pranuar se gjatë kësaj periudhe ka mësuar të vlerësoj më shumë gjërat e thjeshta dhe të vogla në jetë.

Modelja flet edhe për zhvendosjen në Kanada për çka thotë se është e lumtur për shkak të hapësirës së madhe për të lëvizur lirshëm.

Për jetën në karantinë ajo thotë: Betohem se ndjehem që kam bërë më shumë gjëra gjatë kësaj periudhe sesa tërë vitin. /Lajmi.net/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy