minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
“KosovaShqipëria”, Ilda Bejleri kujton Nexhmije Pagarushën nëpërmjet këtij postimi - Struga.net

“KosovaShqipëria”, Ilda Bejleri kujton Nexhmije Pagarushën nëpërmjet këtij postimi

0

Prezantuesja e sportit, Ilda Bejleri, e ka kujtuar këngëtaren e mirënjohur, Nexhmije Pagarusha, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë duke publikuar një Instastory ku dëgjohet kënga ‘Baresha’.

Më pas Ilda në një tjetër postim i ka publikuar dy flamujt, kombëtar dhe atë të Kosovës.

”KosovaShqipëria”, ka shkruar ajo pranë postimit derisa Nexhmije Pagarushën e ka quajtur “Diva e Kosovës”./Lajmi.net/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy