minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Kur gatopardi kapet pa përgatitur nga krokodili - Struga.net

Kur gatopardi kapet pa përgatitur nga krokodili

0

Momenti kur një krokodil vret një gatopard që po pinte ujë në një pellg është kapur në kamera.

Gatopardi i vogël po shuante etjen, pa e kuptuar që fare pranë tij, poshtë ujit, po afrohej krokodili, gati për sulm.

Me një veprim shumë të shpejtë, krokodili e kap nga qafa gatopardin dhe e tërheq në ujë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy