“Mall për ty”, kënga më e re nga Gena

0

Gjatë kësaj kohe kur të gjithë po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi, për shkak të pandemisë, artistët po mendojnë për publikun, shkruan lajmi.net.

Këngëtari Gena është artisti i radhës që publikoi këngë të re, në mënyrë që sadopak t’i argëtojë fansat e tij.

“Mall për ty”, titullohet balada e tij, të cilën kësaj radhe e solli të realizuar vetëm në versionin audio.

Për tekstin dhe muzikën e këngës u kujdes vet artisti, me violinë e përcolli Ervin Gonxhi, me kitarë Besmir Shahini, orkestrimin e bëri ED Production, kurse e publikoi Fole Publishing.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri muzikor, kënduar nga Gena. /Lajmi.net/

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Struga Lajme

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting