minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Njoftimi i fundit nga Skerdi dëshpërues për fansat e tij - Struga.net

Njoftimi i fundit nga Skerdi dëshpërues për fansat e tij

0
🙏

Skerdi dje kishte lajmëruar publikun se gjatë ditës së sotme do të publikohej bashkëpunimi mes tij dhe Elinel, por një gjë e tillë nuk do ndodh sot, shkruan lajmi.net.

Reperi nga Shqipëria para pak minutave lëshoi një njoftim në rrjetin social Instagram ku thotë se projekti i planifikuar të publikohet sot nuk do lansohet për shkak disa problemeve teknike.

Skerdi nuk dha detaje shtesë për datën e radhës së publikimit të këngës ‘Vaj’ për të cilën ka bashkëpunuar me Elinel. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on Apr 5, 2020 at 8:58am PDT

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy