Pallati mbretëror njofton mbi gjëndjen shëndetësore të princit Charles dhe mbretëreshës Elizabeth

0

Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi për Princin Charles.

Në moshën 71-vjeçare ai doli pozitiv me Covid-19 dhe mësohet se momentalisht gjendja e tij është nën kontroll.

Thuhet se Charles është izoluar në shtëpinë e tij në Skoci dhe nga aty po kryen disa nga detyrat e tij kryesore.

Pas këtij lajmi të gjithë sytë i kthyen nga mbretëresha, e cila është edhe në një moshë të thyer.

Pallati mbretëror për t’i qetësuar të gjithë kanë dhënë informacion se Mbretëresha dhe Princi Philip janë të vetizoluar dhe gëzojnë shëndet të plotë./Lajmi.net/

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Struga Lajme

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting