minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Pas më shumë se një viti pauzë, Baby G rikthehet me një video-projekt të ri - Struga.net

Pas më shumë se një viti pauzë, Baby G rikthehet me një video-projekt të ri

0

Energjia e Baby G i kishte munguar publikut, këngëtarja e cila po e zhvillon karrierën në Mbretërinë e Bashkuar ka publikuar projektin e saj të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

E publikut iu deshtë më shumë se një vit që të shoh reperen me një këngë të re, por pritja ja ka vlejtur, Baby G rikthen entuziazmin me këngën ‘Rap song’.

Këngë kjo e punuar me video-klip ku ajo shfaqet me një veshje të veçantë.

Për realizimin e kësaj këngë janë përkujdesur Mistralboy dhe Sebastien Drwila, teksa për maskimin dhe masterizimin është kujdesur Marcolino. /Lajmi.net/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy