minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Pishina ku askush nuk guxon të lahet - Struga.net

Pishina ku askush nuk guxon të lahet

0

Me 44 metra gjatësi dhe në 27 metra lartësi, në Spanjë ndodhet pishina ku vetëm të guximshmit mund ta shijojnë.

Kjo është pishina e një hoteli modern në Murcia, që ka pamje spektakolare, por jo të përshtatshme për personat me zemër të dobët.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy