minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Presidentja dhe ish deputetet , fushatë për vajzat e rrëmbyera Nigeriane - Struga.net

Presidentja dhe ish deputetet , fushatë për vajzat e rrëmbyera Nigeriane

0

Presidentja Jahjaga, Ministrja Çitaku, ish deputete të Kuvendit të Kosovës, përfaqësuese nga bota e artit dhe kulturës, të shoqërisë civile dhe aktiviste për të drejtat e njeriut, i janë bashkuar fushatës botërore #bringbackourgirls për lirimin e 276 vajzave të kidnapuara në Nigeri nga militantët e grupit Boko Haram…. …

Share.

Comments are closed.