Stresi ofendon Erion Veliajn

0
🤪

Reperi Stresi jo rrallëherë komenton edhe situatën politike në vend si dhe politikanët që udhëheqin, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka publikuar një video të kreut të Tiranës, Erion Veliaj, i cili përmend një varg të këngës së Noizyt.

Ndër të tjera, ai dëgjohet duke thënë “Nga xhami i një Lambo, është këngë nga Stresi dhe pse jam me Noizyn…”.

Kjo gjë e nervozoi reperin i cili në videon e montuar në fund shfaqet duke e sharë kreun e Tiranës.

“A mos di gjo qe ja me ty un G99? Konget mi di po sesht me mu”, janë fjalët që ia shtoi postimit. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi) on Mar 26, 2020 at 6:42am PDT

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Struga Lajme

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting