minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
VIDEO/ Aksidenti i frikshëm: Po testonte motorin fluturues, polici bie nga disa metra lartësi - Struga.net

VIDEO/ Aksidenti i frikshëm: Po testonte motorin fluturues, polici bie nga disa metra lartësi

0

Një polic në Dubai ka rrezikuar seriozisht jetën kur motori fluturues që po testonte rrëzohet dhe helikat e tij për pak sa nuk i presin kokën.

Videoja e aksidentit të rrezikshëm është bërë virale në internet, pavarësisht përpjekjeve të policisë për ta zhdukur atë.

Pamjet e postuara në Youtube nga kompania që ka prodhuar motorin fluturues janë hequr tashmë, por videoja qarkullon në rrjete të tjera sociale.

Mendohet se aksidenti ndodhi për shkak të një defekti mekanik.

Policia e Dubait po teston Hoversurf Scorpion S3, mjetin që po mendon që ta përdorë për emergjenca të ndryshme në Dubai.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy