minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
AK fushatë kundër martesave gay - Struga.net

AK fushatë kundër martesave gay

0

Kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu njoftoi sot nisjen e një fushate “Pro familjes, Pro moralit” duke kundërshtuar projektin e qeverisë për zyrtarizimin e martesave homoseksuale.“Në 17 maj homoseksualët nga vende të tjera do të marshojnë drejt Tiranës para zyrave të kryeministrisë për të formalizuar iniciativën qeveritare për martesat homoseksuale, për Shqipërinë kjo është një cështje serioze se kur Gjermania debaton për një dekadë dhe nuk e lejon, kur 15 shtete të BE i kanë thënë stop, kjo është një iniciativë e pamoralshme”- tha Spahiu.Më tej Spahiu u shpreh se Shqipëria nuk duhet të lejojë martesat mes së njëjtës gjini, mjafton që ata… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy