minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Basha në Kavajë: Më 20 shkurt ta detyrojmë qeverinë të kthehet në binarët e ligjit - Struga.net

Basha në Kavajë: Më 20 shkurt ta detyrojmë qeverinë të kthehet në binarët e ligjit

0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me demokratët e Kavajës.Basha i ka bërë thirrje mbështetësve të Partisë Demokratike të marrin pjesë në protestën e 20 shkurtit.“Duhet të mblidhemi për t`i treguar forcën vendimtare të opozitës dhe popullit të lirë, që nuk pranojnë që të qeverisen pa ligje demokratik, për ta detyruar qeverinë të kthehet në binarët e ligjit ose të ik. Prandaj kemi thirrur edhe marshimin në datën 20 shkurt në orën 14:00. Do të jetë një manifestim i fuqishëm i shpirtit të lirë 23 vite nga rrëzimi i bustit të Enver Hoxhës. Të gjithë të rinjtë dhe të rejat që janë mashtruar nga ky kryeministër … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy