minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Basha: Nuk do ta lëmë qeverinë të finalizojë marrëzinë e saj - Struga.net

Basha: Nuk do ta lëmë qeverinë të finalizojë marrëzinë e saj

0

Menjëherë pas mbarimit të protestës së drejtuesve të furgonëve, protestë e cila u mbështet edhe nga deputetët e Partisë Demokratike, Ridvan Bode, Luçiano Boçi, dhe Flamur Noka, ka reaguar kreu i PD-së, Lulzim Basha. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Facebook”, Basha akuzon qeverinë se po përdor pushtetin për të traumatizuar vendin, dhe se po u merr shqiptarëve bukën e gojës. Më tej lideri i demokratëve thotë se opozita nuk do ta lërë qeverinë që të finalizojë marrëzinë e saj. “Kur mijëra bashkëqytetarë kërcënohen në bukën e gojës, ne nuk mund të rrimë indiferentë. Ne nuk mund ta lemë qeverinë të ushtrojë pushtetin pa kufij, të gjunjëzo… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy