minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Mblidhet Asambleja zgjedhore e FSHF, pritet rizgjedhja e Armando Dukës - Struga.net

Mblidhet Asambleja zgjedhore e FSHF, pritet rizgjedhja e Armando Dukës

0

Është mbajtur sot Asambleja e Përgjithshme Zgjedhore ku pritet të dalë presidenti dhe anëtarët e Komitetit Ekzekutiv të ri për mandatin e ardhshëm.Kandidati i vetëm për president të FSHF-së është Armando Duka, që kërkon mandatin e katërt.Në fjalën e saj, ministrja e sportit Lindita Nikolla paraqiti projektet e qeverisë për zhvillimin e sportit.“Vetëm duke ndërhyrë me strategji dhe masa efikase ne do të mund ta mbrojmë sportin dh eta kthejmë atë në një ndërmarrje dhe një aktivitet gjithëpërfshirës. Siç mund të jeni njohur me programin e qeverisë për sportin bazohet mbi dy kollona me vlerë etike për të ardhmen e sportit. Statusi i sportistit el… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy