minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
PD: Veliaj vuan nga sindromi i vitit zero, fyen mjekët - Struga.net

PD: Veliaj vuan nga sindromi i vitit zero, fyen mjekët

0

Partia Demokratike e vlerëson ministrin Veliaj, si një ofiqar qesharak dhe fyes ndaj mjekëve okulistë. Për demokratët, ministri i cili u përpoq të merrte merita për një akt bamirësie, duhet të kërkojë falje bluzave të bardha.“Ministri Shpëtimtar Veliaj, doli fiasko në misionin e fundit të bamirësisë, duke bërë një akt, dhe një deklaratë që ka fyer komunitetin e mjekëve në vend.Ministri Veliaj, thotë se për herë të parë, dhe vetëm në një spital privat në vend, është bërë një transplant i korneas në sy, dhe sigurisht ai vetë ka meritën kryesore për mundësinë që i dha një pacienti.Por mjekët okulistë, e akuzojnë Ministrin se ka gënjyer, duke qën… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy