minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Adriano i rikthehet problemeve - Struga.net

Adriano i rikthehet problemeve

0

Adriano nuk ndryshon. Me disa kilogramë më tepër ose më pak, sulmuesi brazilian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Skuadra e re, problem i ri.‘Muaji i mjaltit’ me ekipin e tij të ri, Atletico Paranaense zgjati pak. Ish ylli i Interit është përplasur me trajnerin Miguel Angel Portugal dhe nuk është paraqitur në konferencë për shtyp.Adriano, ende larg nga forma e dëshiruar fizike, u inkuadrua në lojë në minutën e 37’të të pjesës së dytë të duelit kundër Velez Sarsfield, të fituar nga argjentinasit me rezultat 2:0, ballafaqim i vlefshëm për fazën e grupeve në Coppa Libertadores.Adriano u largua nga fusha i dëshpëruar dhe nuk u përshëndet fa… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy