minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Bayerni e "shkel" edhe Hannoverin - Struga.net

Bayerni e “shkel” edhe Hannoverin

0

Skuadra bavareze Bayern Munchen nuk ka të ndalur , nuk njeh kundërshtarë si në Bundesliga , Champions edhe kudo tjetër.Bavarezët sot në kuadër të xhiros së 22-të në Bundesligës Gjermane ka mposhtur skuadrën e Hannoverit me rezultat 0:4 si mysafir duke shënuar fitoren e 14-të rresht.Golat për Bayernin i shënuan : Thomas Muller (2) , Thiago Altcantara dhe Mario Mandzukic.Bayern Munchen kryeson Bundesligën bindshëm nga rivali më i afërt Bayer Leverkusen me 19 pikë diferencë pra duke grumbulluar 62 ndërsa farmaceutët 43…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy