minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Berisha: Nuk kemi frikë aspak frikë nga përballja! - Struga.net

Berisha: Nuk kemi frikë aspak frikë nga përballja!

0

Portierii Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berishës është i kënaqur me faktin se skuadra e tij do të garojë në Grupin I në kualifikimet për ‘Euro 2016′, pavarësisht kundërshtarëve të fortë me të cilët do të ballafaqohen kuqezinjtë, siç janë Portugalia e Cristiano Ronaldos, Serbia, Danimarka dhe Armenia.Portieri në formë i Lazios thotë se Shqipëria e tij kaherë ua ka pa sherrin skuadrave të dobëta, derisa kujton se gjithnjë ka luajtur mirë ndaj ekipeve të mëdha. “Është një grup i vështirë, por e mira e këtij grupi është se përbëhet vetëm prej pesë skuadrave. Kështu do ta kemi më të lehtë. Ne gjithmonë kemi pasur probleme me skuadra të vogla, ku… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy