minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
David Silva pozitiv në COVID-19 - Struga.net

David Silva pozitiv në COVID-19

0

Futbollisti spanjoll, David Silva i cili sapo u transferua në klubin e La Liga-s, Real Sociedad, ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit të ri (COVID-19), transmeton Anadolu Agency.

Në deklaratën e klubit thuhet se futbollisti 34-vjeçar, testi i të cilit rezultoi pozitiv nuk ka simptoma dhe se është karantinuar në shtëpi.

Pasi kontrata e tij përfundoi me Manchester City-n, ku luajti me vite, Silva muajin e kaluar kaloi në Real Sociedad.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy