minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Drama Komissarova, mbetet e parealizuar - Struga.net

Drama Komissarova, mbetet e parealizuar

0

Pas incidentit në Lojërat Dimërore të Sochit sportistja ruse Maria Komissarova rrezikon të mbetet e paralizuar. 23-vjecarja ruse e cila duhej të merrte pjesë në garën ski cross në freestyle u aksidentua më datë 15 shkurt gjatë një seance stërvitore. Sportistja nga St.Petersburgu u dëmtua në shpinë dhe më pas ju nënshtrua me urgjencë një ndërhyrjeje kirurgjikale në spitalin e zonës në Krasnaya Polyana. Operacioni u krye me urgjencë dhe zgjati afërsisht 6,5h gjatë të cilit mjekët futën një shufër metalike në shtyllën e saj kurrizore. Skiatorja ruse e freestyle-t në atë incident në Sochi pësoi dëmtime të mëdha, e pas ndërhyrjes kirurgjikale dokt… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy