minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Ekskluzive: Jep dorëheqje trajneri i Sigal Prishtinës - Struga.net

Ekskluzive: Jep dorëheqje trajneri i Sigal Prishtinës

0

Trajneri i Sigal Prishtinës, Ceyhun Cabadak, tashmë edhe zyrtarisht ka dhënë dorëheqje nga klubi, lajmi është konfirmuar edhe nga kryesia e klubit.Para pak çastesh raportuam se trajneri turk do të japë dorëheqje sot dhe për këtë nuk ju gënjyem. Tani, çdo gjë është bërë zyrtare dhe lajmin e kanë konfirmuar edhe kryesia e klubit përmes një komunikate në faqen e tyre në Facebook. Ju ftojmë ta lexoni këtë komunikatë në vazhdim:“Të nderuar,Ju njoftojmë se sapo na erdhi vendimi i kryejtranerit të deritashëm, Ceyhun Cabadak, i cili na njoftoj për dorëheqjen e tij si kryetrajner i KB SIGAL Prishtina.Vendimi i tij, sado i papritur në këtë pjesë të sez… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy