minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
EUROPA LEAGUE/ Short ferri për Kukësin e Teutën. Laçi ndeshet me Hapoel Beer Sheva - Struga.net

EUROPA LEAGUE/ Short ferri për Kukësin e Teutën. Laçi ndeshet me Hapoel Beer Sheva

0

Turi i dytë i Europa League, sikurse edhe pritej, rezervonte skuadra të forta për klubet shqiptarë që garojnë në Superiore.

Kukësi, Lacci dhe Teuta u kualifikuan, pasi ia dolën të kalojnë me sukses skuadra si Slavia Sofia, Kesle dhe Beitar Jerusalem.

Sot, në Nion të Zvicrës prej orës 13:00, është hedhur shorti dhe tre klubet e Superiores kanë mësuar edhe rivalët me të cilët do të përballen në turin e dytë.

Granada, Apollon Limassol dhe FC Steaua Bukuresht ishin tre skuadrat që Teuta rrezikonte dhe goglat i kanë vënë skuadrës durrsake ekipin e e La Liga, Granada në shtëpi.

Renova dhe Kukësi kundër Hajduk Split dhe Wolfsburg, kurse Laçi do ndeshet me Hapoel Beer Sheva, sikurse ndodhi vjet në turin e parë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy