minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Gjest humanitar! Igli Tare, merr në shtëpinë e tij lojtarin shqiptar Dean Liço - Struga.net

Gjest humanitar! Igli Tare, merr në shtëpinë e tij lojtarin shqiptar Dean Liço

0

Igli Tare tregon edhe njëherë madhështinë e tij, jo vetëm si drejtor sportiv me vlera të mëdha, por edhe një njeri me shumë virtyte. Kështu sipas asaj që raporton “Sporti sipas Bakut”, Tare ka strehuar në shtëpi Dean Liçon.

Bëhet fjalë për talentin që deri para pak muajsh po stërvitej te Skënderbeu.

Duke pritur përgjigjen e dokumentave për të kaluar te Peruxhia, erdhi edhe oferta nga Igli Tare për t’u transferuar tek të rinjtë e Lacios, që nuk mund të refuzohej nga Liço.

Në këto kohë të vështira dhe kur kampionati tek të rinjtë është mbyllur në Itali, ashtu si edhe në të gjitha nivelet e tjera, gjen strehimin në shtëpinë e Tares.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy