minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Goglat vendosin, Tirana super short në Champions League - Struga.net

Goglat vendosin, Tirana super short në Champions League

0

Astana, Qarabag, Maccabi Tel Aviv dhe Dinamo Tbilisi, këto ishin katër skuadrat që Tirana mund të kishte përballë në Champions League dhe kjo u zbulua mbrëmjen e djeshme nga UEFA.

Shorti i hedhur në orën 12:00 e ka rezervuar kundërshtarin e skuadrës së drejtuar nga Emanuel Egbo.

Goglat kanë vendosur dhe Tirana do të ndeshet me skuadrën e Dinamo Tbilisi, kampionen e Gjeorgjisë.

Në rast fitimi të ndeshjes, bardheblutë do të kalojnë në raundin e dytë të Ligës së Kampioneve, në të kundërt në rast humbje, atëherë ekipi i Egbo do të kalojë në raundin e dytë të Ligës së Europës.

Ndeshjet e turit të parë eliminator do të luhen më datat 18 dhe 19 gusht.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy