minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Higuain nuk mjafton, Napoli-Genoa 1-1 - Struga.net

Higuain nuk mjafton, Napoli-Genoa 1-1

0

Napoli nuk arrin t’i bëjë dot katër fitore radhazi në Serie A duke barazuar 1-1 në shtëpi me Genoan e duke mos u shkëputur dot në garën për Champions.Tre sukseset e fundit në kampionat kishin konsoliduar pozitat e skuadrës së Benitez në vendet e larta të renditjes dhe fitorja ndaj Genoas, do të krijonte mundësinë për t’u shkëputur akoma më shumë nga Fiorentina ndjekëse. Skuadra e Benitez ishte menjëherë e rrezikshme me Higuain, i cili që në minutën e tretë provoi kthesën drejt portës gjenoveze. Gjithsesi argjentinasi korigjoi shënjestrën në minutën e 18-të kur një pasim i Hamshik e nxori të lirë në zonë, me Pepitën që me një parabël të lehtë … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy