minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Ibra-shokut të skuadrës: Në TV je edhe më i shpifur (VIDEO) - Struga.net

Ibra-shokut të skuadrës: Në TV je edhe më i shpifur (VIDEO)

0

Paris Saint Germain është në krye të Ligue I dhe kjo ka bërë që edhe atmosfera në skuadër të jetë shumë e mirë. Këtë gjë e demostron edhe Zlatan Ibrahimoviç dhe Zoumana Camara, të cilët janë përshëndetur gjatë një transmetimi live të kanalit “Bein Sport”.Sulmuesi suedez i është drejtuar kështu shokut të skuadrës: “Përshëndetje, si je? Në televizion je akoma më i shpifur”.Reagimi i Camara ishte i menjëhershëm: “Edhe më kanë trukuar, mund ta imagjinosh…”…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy