minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Ilir Meta “tradhëton” Tiranën, bëhet tifoz me Teutën: E shijova këtë fitore - Struga.net

Ilir Meta “tradhëton” Tiranën, bëhet tifoz me Teutën: E shijova këtë fitore

0

Ilir Meta tashmë është kthyer në tifoz me Teutën.

Sot presidenti Meta ka parë nga afër sfidën mes Teutës dhe Beitar Jerusalem, ku durrsakët u kualifikuan për në raundin e dytë të Europa League pas fitores 2-0.

Në shoqërimin e Ilir Metës nuk mund të mungonte dhe presidenti i FSHF-së Armand Duka që është gjithmonë në dispozicion të presidentit Meta.

“I lumtur të shijoja fitoren dhe kualifikimin e merituar të Teutës sot!

Urime për këtë performancë mbreslënëse dhe premtuese! 👏”, shkruan Meta. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy