minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Juventus shkarkon Sarrin, ja kandidatët kryesorë për ta zëvendësuar - Struga.net

Juventus shkarkon Sarrin, ja kandidatët kryesorë për ta zëvendësuar

0

Maruizio Sarri nuk është më trajneri i Juventusit.

Vendimi është marrë pak minuta më parë nga drejtuesit e ekipit që ka fituar 9 herë radhazi Serie A.

Edhe pse përflitej që eliminimi Lionit në Champions League do t’i kushtonte vendin trajnerit të kampionëve të Italisë, tashmë vendimi i drejtuesve të Juves është i zyrtarizuar.

Zinedine Zidane dhe Simone Inzaghi janë ndër kandidatët kryesorë për ta zëvendësues.

Official | Maurizio Sarri relieved of his duties.juve.it/DVlM30r3kfv

Publiée par Juventus sur Samedi 8 août 2020

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy