minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Juventus, zbulohen dy yjet e parë që ka kërkuar Pirlo - Struga.net

Juventus, zbulohen dy yjet e parë që ka kërkuar Pirlo

0

Siç ka bërë të ditur Gazzetta dello Sport, Andrea Pirlo ka dëshira të qarta dhe italiane për Juventus-in e tij.

Në pritje të mbledhjes së parë zyrtare të merkatos, trajneri i ri bardhezi ka konfirmuar vlerësimin e tij për Sandro Tonali-n, shumë afër Inter-it prej kohësh, dhe yllit të Roma-s, Nicolo Zaniolo.

Këto janë dy ëndrrat e merkatos për trajnerin e ri të bardhezinjve.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy