minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Juventusi kontakton babain e Messit, në një ekip me Ronaldon? - Struga.net

Juventusi kontakton babain e Messit, në një ekip me Ronaldon?

0

Ëndrra e të gjithë tifozëve për të parë Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin në një ekip mund të bëhet realitet.

L’Equipe shkruan se Juventusi është i interesuar për shërbimet e argjentinasit.

“Pleshti” ka vendosur të largohet nga Camp Nou dhe është shumë afër ekipit të Manchester City-t.

Kjo nuk ka penguar Leonardon e PSG që të flasë me babain e tij Jorgen, por jo vetëm kaq.

Prestigjozja franceze zbulon se ka qenë dhe Juventusi që ka kontaktuar menaxherin e Messit.

Kampionët e Italisë duan t’i bëjnë bashkë dy futbollistët më të mirë të botës, pavarësisht se e dinë se një lëvizje e tillë është e vështirë.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy