minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Llamkos Kosova nuk e ka lehtë për Kupë - Struga.net

Llamkos Kosova nuk e ka lehtë për Kupë

0

Kryesuesi i Raiffeisen Superligës, Llamkos Kosova nga Vushtrria, nuk e ka edhe lehtë me Hajvalinë, në ndeshjen e gjysmëfinales së Digitalb Kupa e Kosovës në futboll. Vushtrriasit deri më tash janë prej skuadrave më të mira në elitë, por Hajvalia ka ekip të papërshtatshme dhe më disa përforcime cilësore në afatin kalimtar dimëror. Në përballjen tjetër takohen Drita e Gjilanit dhe Feronikeli nga Drenasi. Gjilanasit në një mënyrën hiqen favoritë, por edhe Feronikeli ka hesapet e veta. Ndeshjet e para janë paraparë të zhvillohen më 9/10 prill në orën 16.00, ndërsa ato të kthimit më 7/8 maj po në të njëjtin kohë…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy