minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Lorik Cana vëzhgohet nga Manchester United - Struga.net

Lorik Cana vëzhgohet nga Manchester United

0

Lorik Cana ka shënuar një gol të bukur të dielën ndaj Fiorentinës. Mbrojtësi 30 vjeçar është kthyer në protagonist. Sipas një faqe britanike Cana është i vëzhguar nga Manchester United dhe nga vetë trajneri David Moje.Lajmi bëhet i ditur nga një burim i në klubin anglez. Cana mund të jetë zëvendësuesi i Nemanja Vidiç. Lorik Cana ka luajtur më parë në Premier Ligë, në sezonin 2009-2010 ku u aktivizua me Sandërlendin…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy