minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
MEMET: Messi në dilemë mes Partizanit dhe Bylisit - Struga.net

MEMET: Messi në dilemë mes Partizanit dhe Bylisit

0

Lajmi që Lionel Messi ka kërkuar të largohet nga skuadra e Barcelonës, është një nga temat më të nxehta në shtypin botëror.

Megjithatë, edhe faqet e humorit në vendin tonë kanë ironizuar mbi të ardhmen e Messit.

Më poshtë disa nga ironizimet që kanë qarkulluar në rrjetet sociale. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy