minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Mourinho: City ende favorit për titull - Struga.net

Mourinho: City ende favorit për titull

0

Menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho, thotë se Manchester City mbetet favorit për të fituar titullin e Ligës Premier.Mourinho, i cili vazhdimisht minimizon shanset e skuadrës së tij për ta fituar titullin, mbetet i bindur se titulli është në duart e trajnerit të Cityt, Manuel Pellegrini.“Unë preferoj ta kem fatin në duart e mia, dhe vetëm City e ka fatin në duart e veta. Nëse unë fitoj çdo ndeshje deri në fund të sezonit, të gjitha 10 – që nuk do t’i fitojmë – ndoshta ne nuk do të jemi kampionë”.“Nëse ata (City) i fitojnë të gjitha 12 ndeshjet që kanë, ata janë kampionë. Ata e kanë fatin në duart e tyre”, ka thënë portugezi. … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy