minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Muller: Nuk e di që Barca po më kërkon - Struga.net

Muller: Nuk e di që Barca po më kërkon

0

Sulmuesi i Bayern Munichut, Thomas Muller, thotë se ai nuk e di që Barcelona po interesohet për të. Kampionët e Spanjës vazhdojnë ta shohin Mullerin si njeriun ideal për ta përforcuar skuadrën, por është vet lojtari që nuk di asgjë për këtë.“A është bërë ndonjë ofertë për mua? Unë nuk mendoj se Bayerni do të ishte në gjendje që të konfirmojë një ofertë për mua dhe unë nuk mund të shtoj asgjë për këtë”.“Unë kam lexuar për një artikull të tillë. Unë mund të paramendoj se agjenti im ka pasur disa kontakte me dias klube, por kjo nuk do të thotë se është interesim serioz për mua”, ka thënë Muller…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy