minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Napoli, 10 mln euro për Agueron e ri - Struga.net

Napoli, 10 mln euro për Agueron e ri

0

Në Argjentinë janë të sigurt se San Lorenzo ka në skuadër një djalosh të artë që konsiderohet Aguero i ri. 18-vjeçari Angel Correa ka impresionuar të gjithë duke tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha dhe Napoli kërkon menjëherë ta bëjë për vete talentin argjentinas. Klubi i kaltër ofron 10 mln euro për sulmuesin i cili ndihqet edhe nga Atl. Madrid, Barcelona dhe Arsenali…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy