minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Partizani B e para skuadër B që do të konkurojë në Kategorinë e Parë për sezonin e ri 2020 – 2021 - Struga.net

Partizani B e para skuadër B që do të konkurojë në Kategorinë e Parë për sezonin e ri 2020 – 2021

0

Të kuqtë mposhtin në finale Devollin 4 – 3 pas 120 minutash lojë duke rregjistruar një sukses historik

Partizani B nga sezoni 2020 – 2021 do të jetë një prej ekipeve pjesmarrës në Kategorinë e Parë.

Në takimin final luajtur sot pasdite në stadiumin “Elbasan Arena” në Elbasan, të kuqtë falë suksesit 4 – 3 me gola të Llanaj, Bardhit dhe Bitrit kanë mposhtur pas 120 minutash Devollin duke realizuar objektivin madhor.

Një rezultat fantastik ky për të besuarit e trainerit Dritan Mehmeti , që konkretizuan në mënyrën më pozitive objektivin e përcaktuar që në fillim të këtij sezoni, falë edhe mbështetjes dhe impenjimit të të gjithë drejtuesve të klubit dhe veçanërisht të Presidentit Demi.

Partizani B konfirmohet edhe si e para skuadër B e cila do të konkurojë në Kategorinë e Parë për sezonin e ri 2020 – 2021.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy