minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Pellegrini: City duhet të fitojë trofe - Struga.net

Pellegrini: City duhet të fitojë trofe

0

Pellegrini: City duhet të fitojë trofe Manuell Pellegrini e di se skuadra e tij duhet të vazhdoj të fitojë edhe shumë trofe në edicionet e ardhshme. ”Jam shumë i lumtur. Skuadra e meritoi këtë kup sepse kemi luajtur mirë në këtë kompeticion dhe kemi realizuar shumë gola” ”Ishte e rëndësishme për të gjithë ne, fansat, klubin, lojtarët, mua, stafin. Jam te një klub shumë i rëndësishëm ku ju duhet të fitoni trofe”, u shpreh Pellegrini. Deklarata vije pas triumfit në finalen e Capital One Cup ndaj Sunderland me rezultat 3-1. … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy