minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Prandelli: Balotelli ka potencial për të qenë më i miri - Struga.net

Prandelli: Balotelli ka potencial për të qenë më i miri

0

Përzgjedhësi i Italisë, Cesare Prandelli, beson se sulmuesi i Milanit mund të bëhet një nga lojtarët më të mirë në botë në qoftë se fillon të përqendrohet në futboll dhe të shmangë humbjen e energjisë në çështje të parëndësishme jashtë fushës së gjelbër.Balotelli ishte shpesh në ballinat e gazetave në periudhën e tij te Manchester City, për shkak të ekseseve të ndryshme, por pas transferimit në Milan, ai, është shndërruar në një lojtar shumë të rëndësishëm për kuqezinjtë. Prandelli mendon se Balotelli ende ka shumë mundësi për t’u zhvilluar, por i kërkon atij që të përqendrohet plotësisht në futboll. ”Mario Balotelli ka potencial për të qenë … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy