minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Reali fiton 300 mijë euro, Barca 15 mijë - Struga.net

Reali fiton 300 mijë euro, Barca 15 mijë

0

Real Madridi dhe Barcelona e kanë fituar gjyqin me gazetën e njohur franceze “Le Monde”. Kjo gazetë do të dëmshpërblejë dy skuadrat e mëdha spanjolle pas shpifjeve që kishte bërë më parë me akuzat se lojtarët e dy skuadrave janë të dopinguar.Real Madridi do të përfitoi shumë më shumë se Barcelona pasi që akuzat ndaj kësaj skuadre ishin më të rëndë. Reali do të përfitoi 300 mijë euro nga kjo gazetë, ndërsa Barcelona vetëm 15 mijë.Drejtuesit e gazetës e kanë prënuar në fund se shkrimi ishte vetëm një shpifje duke marrë përgjegjësinë për këtë. … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy